Stronę obsługuje: Opel Workwear

Impressum

Opel Workwear

World of Textiles
Willy Maisel GmbH
Münchberger Str. 46
95176 Konradsreuth
Niemcy
 
Telefon:  +49 (0) 92 92 / 519-500
Faks:  +49 (0) 92 92/16 60
E-mail: support@world-of-textiles.com
 
Prezes: Willy Maisel
Właściciel: Willy Maisel

Rozstrzyganie sporów online zgodnie z rozporządzeniem UE 524/2013:

Platforma Komisji Europejskiej dla internetowego systemu rozstrzygania sporów: www.ec.europa.eu/consumers/odr

Odpowiedzialny zgodnie z § 5 TMG:

Adres jednostki odpowiedzialnej za treści: World of Textiles Willy Maisel GmbH Münchberger Str. 46 95176 Konradsreuth
Nr. Iden. Podatkowej DE812055777
Sąd właściwy: Sąd Rejestrowy w Hof
Numer w Niemieckim Rejestrze Handlowym: 2480
 
Nr. Iden. Podatkowej DE812055777

Informacje bankowe

Posiadacz rachunku: Willy Maisel GmbH

Numer konta: 380240192

BLZ: 78050000

Instytucja bankowa: Sparkasse Hochfranken

SWIFT: BYLADEM1HOF

IBAN: DE06 7805 0000 0380 240192

Możecie Państwo skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w celu zadania pytania, złożenia skargi lub reklamacji drogą telefoniczną pod podany nr tel:  49 (0) 92 92 / 519-500 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany adres email: support@world-of-textiles.com.

Tekst

Nicolai Herrmann
www.meinklartext.de

Zdjęcia

Peter Beckstein
www.peterbeckstein.de
 

Zastrzeżenie

Niniejsza strona internetowa zawiera odnośniki do stron internetowych osób trzecich („linki zewnętrzne”). Odpowiedzialność za te strony internetowe spoczywa na ich właścicielach. Przy wstawianiu linków zewnętrznych właściciel strony internetowej sprawdził zawartość obcych stron internetowych pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. W momencie ich użycia żadne naruszenia prawa nie zostały zauważone. W przypadku otrzymania informacji o naruszeniu prawa określone linki zewnętrzne zostaną natychmiast usunięte. Niniejszym autor wyraźnie oświadcza, że ​​w czasie używania odsyłaczy nielegalne treści nie były w żaden sposób widoczne na powiązanych stronach. Na bieżący i przyszły kształt, treści lub autorstwo powiązanych stron autor nie ma żadnego wpływu. Dlatego też niniejszym autor wyraźnie dystansuje się od wszystkich treści linkowanych / powiązanych stron, które zostały zmienione po wstawieniu linków. Ustalenie to obowiązuje w odniesieniu do wszystkich linków i odsyłaczy zamieszczonych w ramach własnej strony internetowej, jak również do obcych wpisów w stworzonych przez autora księgach gości, forach dyskusyjnych, rejestrach linków, listach mailingowych oraz we wszystkich innych formach baz danych do treści których istnieje możliwość dostępu zewnętrznego poprzez wpisy. Za nielegalne, błędne lub niekompletne treści, a w szczególności za szkody wynikające z użycia lub niewykorzystania tego typu oferowanych informacji, odpowiedzialność ponosi wyłącznie podmiot oferujący stronę, do której zostało się skierowanym, a nie ten, który za pośrednictwem linków jedynie nakierowuje na tego typu publikacje.

 

Prawo autorskie i znaki towarowe

Autor dokłada wszelkich starań, aby przestrzegać praw autorskich wykorzystywanych zdjęć, grafik, plików dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów we wszystkich publikacjach i wykorzystywać tworzone przez nas lub na nasze zamówienie zdjęcia, grafiki, pliki dźwiękowe, sekwencje wideo i teksty lub sięgać po nielicenjonowane grafiki, dokumenty dźwiękowe, sekwencje wideo i teksty. Wszystkie nazwy marek i znaki towarowe wymienione w ramach niniejszej strony internetowej i ewentualnie chronione prawami osób trzecich podlegają bez ograniczeń postanowieniom przepisów właściwego prawa o ochronie znaków towarowych oraz prawa własności ich prawnych właścicieli. Z samego faktu korzystania z danej nazwy nie należy wyciągać wniosków, że znaki towarowe nie są chronione prawami osób trzecich! Prawa autorskie do wszelkich materiałów stworzonych i opublikowanych przez autora należą wyłącznie do autora strony. Powielanie lub używanie grafik, plików dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest, bez uprzedniej zgody firmy autora, zabronione.

Wybierz:

Czekaj...

BŁĄD LOGOWANIA

Please try again later